6. vydání FOCUSmagazine 5. vydání FOCUSmagazine 4. vydání FOCUSmagazine 3. vydání FOCUSmagazine 2. vydání FOCUSmagazine 1. vydání FOCUSmagazine
1 2 3 4 5 6

Spárování Speedlite 600EX-RT A EOS70D

5 Komentáře

Nejde mi spárovat EOS70D a Speedlite 600Ex-RT tak, aby 70D tento blesk řídil bezdrátově. Blesk ve foťáku, z menu nastavím ETTL, radiový přenos, kanál na ALL, záblesk hlavního blesku zakázat, blesk vyjmu ze sáněk, nastaven na SLAVE, radiový přenos, ID stejné, interní blesk vyklopen.. link zůstává červený. Děkuji za radu.

5 Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Už to asi víš. Mám 60D a

Obrázek uživatele filip122

Už to asi víš. Mám 60D a blesk 430EX-II ale to asi bude podobné. Menu: Ovládání blesku > Záblesk blesku - Povolit > Nast. funkce vestav. blesku > Funkce bezdrát - a tam zvolíš jinou možnost než Deaktiv

Dobrý den, děkuji za rady,

Obrázek uživatele Jirka Canon

Dobrý den, děkuji za rady, nicméně stále se oba přístroje nemohou domluvit. Externí blesk v menu nastaven, blesk vyklopen. Nastaven stejný kanál, na blesku nastaveno radio, SLAVE, bohužel link je stále červený, nespárováno.

ALe přeci 600RT má rádio i

Obrázek uživatele martinkamin

ALe přeci 600RT má rádio i infra, ale tělo nemá rádiové řízení! Musíte mít oba na řízení světlem, vyklopený blesk na těle a správně spárované

Napište, kdyby to nešlo

Dobrý den, byl jsem tedy

Obrázek uživatele Jirka Canon

Dobrý den, byl jsem tedy špatně informován, v těle 70D tedy není vysílač 2,4GHz. Musím tedy pro bezdrátové radiové ovládání Speedlite 600EX-RT z těla 70D použít např. APUTURE spoušť TrigMaster Plus TX3C pro Canon 5D/6D/1D - 2,4GHz? Děkuji

Důležitá poznámka - vestavěný

Obrázek uživatele filip122

Důležitá poznámka - vestavěný blesk musí být vyklopený a aktivní