6. vydání FOCUSmagazine 5. vydání FOCUSmagazine 4. vydání FOCUSmagazine 3. vydání FOCUSmagazine 2. vydání FOCUSmagazine 1. vydání FOCUSmagazine
1 2 3 4 5 6

Tamron 16-300mm f/3.5-6.3 Di II VC PZD Macro

3 Komentáře

Zdravím. Máte někdo ten objektiv? Jak jste s ním spokojeni? Já o něm uvažuju (na Canon EOS 77D), ale zkusil jsem si s ním vyfotit pár snímků a na ohnisku 16 mm je úplně tragická chromatická aberace. Máte taky někdo tuhle zkušenost? Přikládám 2 snímky focení na ohnisku 16 mm s Canonem EOS 77D. Měl jsem kdysi Tamrona 18-270 a ten takové problémy neměl. Dík za postřehy. Jirka

3 Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Přeji hezký den.Jelikož neměl

Obrázek uživatele jozef papik

Přeji hezký den.Jelikož neměl jsem možnost vyskoušet 16,ale mám 18-270 a s tou jsem plně spokojen.Užívam jej s nicon d5500.Jozef

Přeji hezký den.Jelikož neměl

Obrázek uživatele jozef papik

Přeji hezký den.Jelikož neměl jsem možnost vyskoušet 16,ale mám 18-270 a s tou jsem plně spokojen.Užívam jej s nicon d5500.Pepa

Tak podobný tamron 28-200

Obrázek uživatele martinkamin

Tak podobný tamron 28-200 jsem měl, ale tohle není dobré, tohle se sice dá odstranit, ale překračuje to obvyklý standard xx mikrometrů, to jsou milimetry, tedy 1000000x větší chromatická vada. Vřele doporučuji to vrátit prodejci. Martin Kamín