6. vydání FOCUSmagazine 5. vydání FOCUSmagazine 4. vydání FOCUSmagazine 3. vydání FOCUSmagazine 2. vydání FOCUSmagazine 1. vydání FOCUSmagazine
1 2 3 4 5 6

Světlá fotka

5 Komentáře

Zdravím všechny. Jsem začátečník a špatně jsem nastavil v manuálu (M Canon eos 100D) parametry.Fotka je bílá,světlá není nic rozpoznat.Existuje nějaké tovární nastavení,nebo vrácení na původní parametry?Dík.

5 Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Přepaly (příliš bílá místa)

Obrázek uživatele martinkamin

Přepaly (příliš bílá místa) se obecně řeší v digitální fotografii hůře, ve filmu se to ještě dalo. V Adobe Lightroom na to máme nástroj Highlights.

S tou fotkou už neuděláš nic.

Obrázek uživatele czcharlie

S tou fotkou už neuděláš nic. A žádné tovární nastavení nepotřebuješ, pokud neumíš nastavit clonu a čas ručně, přepni si na automat nebo některý z "kreativních" nebo jak tomu říkají režimů. Foťák vše nastaví za tebe.

Vyřešeno.Jen jsem zapoměl že

Obrázek uživatele Fullneck

Vyřešeno.Jen jsem zapoměl že jsem den předtím fotil v noci a zapoměl nastavit čas.Dík.

Vyřešeno.Jen jsem zapoměl že

Obrázek uživatele Fullneck

Vyřešeno.Jen jsem zapoměl že jsem den předtím fotil v noci a zapoměl nastavit čas.Dík.

Ahoj mám taky problém z

Obrázek uživatele snake.d

Ahoj mám taky problém z příliš světlou fotkou.... foťák fotil dobře ale ted se mi stalo že po vyfocení jsou fotky přepálený... i na automat. náhled http://ulozto.cz/xuxTh2RH/img-4792-jpg čím to může být? nevím si rady díky Dave