6. vydání FOCUSmagazine 5. vydání FOCUSmagazine 4. vydání FOCUSmagazine 3. vydání FOCUSmagazine 2. vydání FOCUSmagazine 1. vydání FOCUSmagazine
1 2 3 4 5 6

Speedlite 420EX

9 Komentáře

Ahoj, mohli byste mi někdo pomoci sehnat český manuál k tomuto blesku. Koupil jsem ho z druhé ruky a tak návod nebyl a výrobce se tváří, jako by o něm jaktěživ neslyšel.Předem díky.

9 Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Dobrý den. Nemáte prosím

Obrázek uživatele Lanlanik

Dobrý den. Nemáte prosím český manuál na blesk Canon speedlite 420EX ? Můj meil Lanlan@seznam.cz. Děkuji

Stalo se téměř neskutečné a

Obrázek uživatele Ales B

Stalo se téměř neskutečné a to, že mi z Canonu poslali asi po dvou měsících český manuál. Takže pokud má někdo zájem, přepošlu a nebude to trvat ani tak dlouho:-)

Mohu také prosím poprosit o

Obrázek uživatele Vít Zaorálek

Mohu také prosím poprosit o český návod k blesku! Moc by to pomohlo. můj mail: aalaal@email.cz

Mohu také prosím poprosit o

Obrázek uživatele Denisa

Mohu také prosím poprosit o český návod k blesku! Moc by to pomohlo. můj mail: sedmikraska.d@centrum.cz

Děkuju moc Denisa

Prosím, prosím mohu požádat o

Obrázek uživatele Denisa Velká Kaňoková

Prosím, prosím mohu požádat o zaslání manuálu pro blesk? mockrát děkuji

Dobrý den, pokusím se ho

Obrázek uživatele Ales B

Dobrý den, pokusím se ho najít, ale nezaručuju výsledek :-)

Dobrý den, koupila jsem blesk

Obrázek uživatele Petra Liehne

Dobrý den, koupila jsem blesk z druhé ruky a ke stažení na internetu manuál v češtině bohužel nenašla. Mohla bych také poprosit o jeho zaslání? Předem moc děkuji. ;-)

Dobrý večer,o manuál bych měl

Obrázek uživatele Václav Parma

Dobrý večer,o manuál bych měl zájem.Koupil jsem blesk od kamaráda a manual nemám.Díky.

Asi bude mít pravdu. Kupoval

Obrázek uživatele pepavasa

Asi bude mít pravdu. Kupoval jsem ho nový, rovněž bez české verze v manuálu.