6. vydání FOCUSmagazine 5. vydání FOCUSmagazine 4. vydání FOCUSmagazine 3. vydání FOCUSmagazine 2. vydání FOCUSmagazine 1. vydání FOCUSmagazine
1 2 3 4 5 6

canon 70-200 f4 is

4 Komentáře

dobrý den,

měl bych dotaz: chci si koupit objektiv canon 70-200 f4 is.běžná cena se pohybuje kolem 27000kč.U některých prodejců

např.DIGIFOTO.CZ cena klesá na 24000kč.Jsou u těchto prodejců objektivy stejné kvality?Za ušetřené peníze si můžu koupit kvalitní filtr:Děkuji

4 Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Souhlasím s kolegy. Možná

Obrázek uživatele zullies

Souhlasím s kolegy. Možná bych zvážil ještě jeden okamžik: před samotnou koupí (a to jakéhokoliv) objektivu bych obešel pár prodejců a vyzkoušel dva, tři kousky požadovaného skla na svém tělu. Srovnání se hodí a pokud by mi prodavač zakázal udělat jeden, dva testovací snímky, šel bych za jiným prodejcem.. Předpokládal bych, že s podobonou "ochotou" bude vyřizována i případná reklamace...

 Pardon, já se spletl. Ty jsi

Obrázek uživatele Petrjez

 Pardon, já se spletl. Ty jsi se ptal na digifoto, já četl digiobchod. Ale mají ho tam za 24,469,-Kč. Tak se omlouvám.

 Ahojky. Digifoto je jeden z

Obrázek uživatele Petrjez

 Ahojky. Digifoto je jeden z nejlevnějších obchodů a spolupracuje s AAronem - Ječná, Praha. Zde si taky můžeš objektiv vyzvednout. Myslím si, že stejně všechny foťáky, objektivy atd. jsou na nějakém ústředním skladě a obchody si je tam objednávají. Každý má tak jeden kousek, když se prodá, objedná se jiný. Tak kvalita bude stejná, ale je dobré nakupovat u "ověřených" obchodníků. 

 70-200 f/4 IS USM je skvělý

Obrázek uživatele martinkamin

 70-200 f/4 IS USM je skvělý objektiv, jdi do toho. Podívej se na naši tabulku cen, jestli jsi některého prodejce nevynechal a třeba by měl lepší cenu. Kvality se neboj, spíše bych vybíral u ověřených prodejců, kvůli řešení záručních oprav...

Rozdíl může být v tom, že uplně nejlevnější nabídky nejsou objektivy importované ofic. distribučním kanálem Canonu, ale tzv. šedým kanálem. Kvalita by měla být stejná