6. vydání FOCUSmagazine 5. vydání FOCUSmagazine 4. vydání FOCUSmagazine 3. vydání FOCUSmagazine 2. vydání FOCUSmagazine 1. vydání FOCUSmagazine
1 2 3 4 5 6

70-200 L/4

3 Komentáře

Ahoj,

rád bych znal Vaše zkušenosti s tímto sklem. Zda se vyplatí a má význam ho kupovat  bez stabilizace při focení z ruky. Koukal jsem na několik bazarů a spíš to vypadá, jako by se ho všichni zbavovali. Případně, existuje nějaká náhrade ve stejné optické kvalitě, mimo Sigmu?

3 Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

jiz jsem zakladni udaje psal,

Obrázek uživatele cerepovic

jiz jsem zakladni udaje psal, monopod, bezva kvalita a cena, prakticky polovina oproti verzi s IS...jasne, ta je jeste suprovejsi...

 Mé zkušenosti s tímto

Obrázek uživatele pepavasa

 Mé zkušenosti s tímto objektivem jsou nad očekávání dobré. Co se týče stabilizace, tak ta mě netrápí, protože na delší ohniska používám stativ a tam bych stabilizaci stejně vypínal. Co se týče výkonu nemá ve své kategorii konkurenci, prostě za ty peníze nic lepšího nepořídíte. Pokud máte odvahu investovat, můžete koupit nový z individuálního dovozu z USA už od 10000  Kč ( bez cla a DPH) z UK ho dovezete za 12.500 Kč. (včetně dopravy a DPH). 

no, ono je to vse o

Obrázek uživatele cerepovic

no, ono je to vse o penezich...mam bez IS a slouzi dobre, beru si pri foceni s nim monopod...